top of page

HAKKIMIZDA

Duyar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu , ihtisaslaştığı alanlarda yerli ve yabancı müvekkilerine hukuki danışmanlık hizmeti sağlayan ve guven esaslı çalışan bir hukuk bürosudur. Bünyesinde uzun yıllardır ihtisaslaşılan alanlarda derin deneyim ve birikim sahibi avukatlar yer almaktadır. Müvekkillerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla iyi niyetli ve pozitif yaklaşımla hizmet vermeyi temel prensip edinmiştir. Hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen bir hukuk bürosudur.

Duyar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu kurucularından Av. Ayşe DUYAR 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra uzun yıllar Adalet Bakanlığı bünyesinde hazine avukatlığı, aile mahkemesi hakimliği, asliye hukuk ve asliye ceza mahkemesi hakimliği, infaz hakimliği görevlerini yürütmüş, son olarak Ağır Ceza Mahkemesi Hakimliği yapmış ve akabinde meslek hayatına avukat olarak devam etme kararı almıştır. Ceza Hukuku , Borçlar Hukuku , Medeni Hukuk gibi birçok alanda uzman bir avukat olarak müvekkillerine yardımcı olmaktadır.

Duyar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu kurucularından Arb. Av. Bektaş DUYAR Adalet Bakanlığı Arabulucuk Siciline Kayıtlı bir arabulucudur ve arabuluculuk ile ilgili faaliyetlerini DUYAR HUKUK VE ARABULUCULUK BÜROSU'nda devam ettirmektedir. Sigorta Hukuku, İş Hukuku , Yabancılar Hukuku gibi bir çok alanda uzman olarak müvekkillerine yardımcı olmaktadır.

AVUKAT2.jpg
bottom of page